Pracovná ponuka: Asistent/ka a Recepčný/á

Galéria Jána Kulicha vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovných pozícií Asistent/Asistentka a Recepčný/Recepčná.

ASISTENT/ASISTENTKA

Miesto práce: GJK, Ul. T. Vansovej 2, 962 01 Zvolenská Slatina
Druh pracovného pomeru: brigáda
Pracovný čas: striedavo 2x do týždňa v dňoch štvrtok až nedeľa od 10.00 do 18.00
Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: 1. 5. 2017

Náplň práce

  • Víta verejnosť a informuje návštevníkov o galérii.
  • Ovláda dôležité informácie o autorovi a o vystavených dielach, poskytuje výklad o výstave.
  • Dohliada na návštevníkov počas prebiehajúcej výstavy.
  • Poskytuje asistenciu imobilným návštevníkom.
  • Dohliada na funkčnosť technického vybavenia výstavy a na bezpečnosť diel.
  • Koncipuje a pripravuje aktivity a podujatia v galérii.
  • Vykonáva a zodpovedá za ďalšie úlohy a projekty pridelené nadriadeným.

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • kultúrne prostredie, flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní:

Motivačný list a životopis s fotografiou zasielajte na adresu mara@trim.sk. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca:

  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) výhodou

Počítačové a iné znalosti/zručnosti:

  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • precíznosť a lojálnosť
  • kultivovaný prejav, komunikatívnosť
  • zodpovednosť, bezúhonnosť
  • organizačná schopnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • zvládanie stresových situácií

RECEPČNÝ/RECEPČNÁ

Pracovný čas: striedavo 2 x do týždňa v dňoch štvrtok až nedeľa od 10.00 do 18.00
Termín nástupu: 1. 5. 2017

Náplň práce:

  • Víta verejnosť počas otváracej doby a informuje návštevníkov o výstave.
  • Predáva vstupenky, katalógy a iný sortiment z artshopu, pracuje s pokladňou.
  • Vedie záznamy o predaji a záznamy o návštevníkoch.
  • Zodpovedá za čistotu priestorov v interiéri aj v exteriéri.
  • Vykonáva príležitostnú prácu podľa požiadaviek nadriadených.

Počítačové znalosti:

  • Kultúrne prostredie, flexibilný pracovný čas

Minimálne požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové a iné znalosti/zručnosti:

  • profesionalita, ochota, poctivosť a spoľahlivosť
  • orientovaný na návštevníka, dobré komunikačné zručnosti
  • schopnosť učiť sa nové veci, flexibilita
  • práca s pokladňou